■  

”miserere mei, Deus„

   (zmiłuj sie nade mną Boże)

 

miserere.pl

witryna o największej tajemnicy świata -
- Tajemnicy Bożej

Liturgia dnia

Cytat

Jestem gotowa na to, co ześle mi Bóg.
Im bardziej duch doświadczony, tym wyżej lata. Im wyżej lata, tym więcej widzi.

Violetta Villas

Polskie witryny internetowe

Polecamy polskie strony www, które warto odwiedzić. Wypełniają one zadania zgodne z wytycznymi Kościoła Katolickiego, realizują misję ewangelizacyjną i głoszą treści zgodne z nauką naszej religii.

www.sa.org.pl

Coraz więcej osób ma w dzisiejszych czasach problem z zachowaniem seksualnej trzeźwości. W świecie rozpusty i swobody seksualnej, roznegliżowanych kobiet na bilbordach, w kalendarzach, telewizji i internecie to przeważnie mężczyźni popadają w seksualną pułapkę. O dramacie osób uzależnionych i ich rodzin można często przeczytać w czasopiśmie "Miłujcie się!". Anonimowi Seksoholicy (SA) są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w zdrowieniu. Jedynym warunkiem uczestnictwa w SA jest pragnienie, aby zerwać z żądzą i osiągnąć seksualną trzeźwość. SA to program zdrowienia zbudowany na zasadach AA. W roku 1979 wspólnota SA uzyskała zgodę Anonimowych Alkoholików na wykorzystanie ich 12-stu Kroków i 12-stu Tradycji.

www.leczenie-nieplodnosci.pl

Portal Fundacji Instytutu Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II. Działalność fundacji jest zgodna z nauka Kościoła Katolickiego. Fundacja pisze o motywach przyświecających idei jej powstania:
"(...) jako laikat odpowiedzialny za misję i obraz Kościoła oraz kształtowanie cywilizacji miłości, chcąc podejmować te obowiązki i dziedzictwo nauczania Sługi Bożego Jana Pawła II zainicjowaliśmy pod koniec 2007 roku, w Lublinie, powstanie Fundacji, Instytutu Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im Jana Pawła II."