■  

”miserere mei, Deus„

   (zmiłuj sie nade mną Boże)

 

miserere.pl

witryna o największej tajemnicy świata -
- Tajemnicy Bożej

Liturgia dnia

Cytat

Z karafki napić się można, uścisnąwszy ją za szyjkę i pochyliwszy ku ustom, ale kto ze źródła pije, musi uklęknąć i pochylić czoło.

Cyprian Kamil Norwid

Polskie witryny internetowe

Polecamy polskie strony www, które warto odwiedzić. Wypełniają one zadania zgodne z wytycznymi Kościoła Katolickiego, realizują misję ewangelizacyjną i głoszą treści zgodne z nauką naszej religii.

www.sa.org.pl

Coraz więcej osób ma w dzisiejszych czasach problem z zachowaniem seksualnej trzeźwości. W świecie rozpusty i swobody seksualnej, roznegliżowanych kobiet na bilbordach, w kalendarzach, telewizji i internecie to przeważnie mężczyźni popadają w seksualną pułapkę. O dramacie osób uzależnionych i ich rodzin można często przeczytać w czasopiśmie "Miłujcie się!". Anonimowi Seksoholicy (SA) są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w zdrowieniu. Jedynym warunkiem uczestnictwa w SA jest pragnienie, aby zerwać z żądzą i osiągnąć seksualną trzeźwość. SA to program zdrowienia zbudowany na zasadach AA. W roku 1979 wspólnota SA uzyskała zgodę Anonimowych Alkoholików na wykorzystanie ich 12-stu Kroków i 12-stu Tradycji.

www.leczenie-nieplodnosci.pl

Portal Fundacji Instytutu Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II. Działalność fundacji jest zgodna z nauka Kościoła Katolickiego. Fundacja pisze o motywach przyświecających idei jej powstania:
"(...) jako laikat odpowiedzialny za misję i obraz Kościoła oraz kształtowanie cywilizacji miłości, chcąc podejmować te obowiązki i dziedzictwo nauczania Sługi Bożego Jana Pawła II zainicjowaliśmy pod koniec 2007 roku, w Lublinie, powstanie Fundacji, Instytutu Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im Jana Pawła II."