■  

”miserere mei, Deus„

   (zmiłuj sie nade mną Boże)

 

miserere.pl

witryna o największej tajemnicy świata -
- Tajemnicy Bożej

Liturgia dnia

Cytat

Niech z ust polskiego rolnika nie znika to piękne pozdrowienie „Szczęść Boże!” i „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!”. Pozdrawiajcie się tymi słowami (...). W nich zawarta jest wasza chrześcijańska godność. Nie dopuśćcie, aby ją wam odebrano - bo próbuje się to robić!

Jan Paweł II

Linkownia

Przedstawiamy Wam listę adresów stron internetowych, które warto odwiedzić. Wszystkie linki podzielone są na kategorie. Jeśli znasz ciekawe portale katolickie, blogi lub inne strony internetowe godne polecenia naszym czytelnikom, prześlij nam swoją propozycję. W ten sposób pomożesz stworzyć bazę najważniejszych katolickich stron internetowych oraz innych witryn o tematyce istotnej dla chrześcijan.
 • Niezbędnik (0)
  Niezbędnik zawiera listę adresów stron internetowych z darmowym oprogramowaniem, którym można zastąpić płatne aplikacje. Korzystanie z pirackich wersji programów i gier komputerowych, jak sama nazwa mówi, jest zabronione i jest grzechem. Jest to po prostu kradzież. Aby uchronić Was przed takim postępowaniem przedstawiamy Wam listę oprogramowania typu Freeware.
 • Od bloga do Boga (0)
 • Polecamy artykuły (4)
 • Polskie witryny internetowe (2)
  Polecamy polskie strony www, które warto odwiedzić. Wypełniają one zadania zgodne z wytycznymi Kościoła Katolickiego, realizują misję ewangelizacyjną i głoszą treści zgodne z nauką naszej religii.
 • Polskie witryny katolickie (19)
 • Zagraniczne portale katolickie (1)
  Lista obcojęzycznych katolickich stron www.