Kto za tym wszystkim stoi?

Jestem autorem i administratorem witryny. Jestem także jej redaktorem, grafikiem oraz fotografem. Nazywam się Czarek Mizera i z chęcią podzielę się tymi funkcjami (czytaj: obowiązkami). Jestem osobą świecką, lecz nierozerwalnie złączoną z Kościołem Katolickim.

Ale cóż bym zrobił - sam?!

Właściwie każdy ruch na stronie staram się skonsultować z osobami kompetentnymi w danej sprawie. Są to zarówno osoby duchowne jak i świeckie, które pomagają mi w wyszukiwaniu materiałów i redagowaniu tekstów, udzielają porad technicznych oraz niosą pomoc we wszystkich sprawach organizacyjnych.

Część artykułów (na początku będzie to zdecydowana większość materiałów w naszym portalu) udostępniają mi zaprzyjaźnione redakcje, za co wyrażam im szczególną wdzięczność. Czasami skracamy teksty za zgodą ich autorów, dlatego zawsze warto zajrzeć do źródła, gdzie znajduje się obszerniejszy materiał.

Zapraszam również gorąco do zapoznania się z wieloma wspaniałymi książkami i innymi materiałami, z których korzystamy tworząc nasz serwis. Już niedługo będzie je można nabyć w naszym sklepiku internetowym.

W przyszłości dokładną listę osób tworzących serwis miserere.pl znajdziesz pod hasłem Współpracują z nami w zakładce Pomagają nam. Napisz jeśli chciałbyś również współtworzyć naszą witrynę!

Inną, bardzo ważną grupę osób, firm i instytucji stanowią nasi darczyńcy. To dzięki nim możliwa jest nasza działalność i istnieje ta witryna, dzięki nim możemy głosić Słowo Boże oraz nieść pomoc osobom potrzebującym. O naszych darczyńcach będziesz mógł przeczytać, wybierając w tej samej zakładce link Wspierają nas. Informację o darczyńcach znajdziesz też na stronach, które dzięki nim istnieją.

Pamiętaj, że zawsze możesz napisać do nas w tej i każdej innej sprawie.


Cezary Mizera
czarek(at)miserere.pl

Kategoria Karty