Do kogo adresowana jest witryna


 1. Do wszystkich, którzy oddalili się od Boga.

  Trudno jest odnaleźć i zrozumieć Boga, kiedy obojętnie przechodzi się obok Jego Świątyni, kiedy rezygnuje się z rozmowy z Nim i odrzuca wszystko, co od Boga pochodzi. No dobrze – powiesz, ale Ty Go nie szukasz. Ale On czeka na Ciebie! Czeka, aż zaprosisz Go do swojego serca, aż otworzysz się na Jego miłość i miłosierdzie. Jest przecież Twoim Stwórcą i ma względem Ciebie wspaniały plan, który Ty bezwiednie odrzucasz!
  Poza tym życie na ziemi nie trwa wiecznie. Kiedyś przyjdzie Ci stanąć twarzą w twarz z Bogiem i będziesz musiał rozliczyć się z ziemskiego życia. Czy wybierasz piękną krainę wiecznej miłości, czy wieczne potępienie zanurzony w cuchnących odchodach w towarzystwie przerażających postaci. Tylko tutaj na ziemi możesz zapracować na swoją przyszłość. Napisz do nas… jeśli potrzebujesz porady, jeśli nie zgadzasz się z czymś o czym piszemy lub chciałbyś uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Ten serwis właśnie po to został stworzony! Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi natychmiast, bądź cierpliwy – cierpliwość to także przymiot boży. Na pewno odezwiemy się do Ciebie!

 2. Do wszystkich wątpiących.

  Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bożych Przykazań, to myślę, że trafiłeś we właściwe miejsce, aby je w końcu rozwiać. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykułów, które przybliżą Ci Tajemnicę Królestwa Bożego. Jeśli zapoznasz się z nimi i ze spokojem, obiektywnie i bez uprzedzeń przeanalizujesz ich treść, łatwiej Ci będzie zrozumieć Ewangelię i odnaleźć sens wiary.
  Napisz nam koniecznie o swoich doświadczeniach w poznawaniu i przeżywaniu Słowa Bożego. Może dzięki Tobie opowiemy o czymś, co umknęło naszej uwadze, co pozwoli innym odnaleźć drogę do Miłosiernego Boga!

 3. Do wszystkich wierzących.

  Przez całe swoje życie uczymy się i zdobywamy nowe doświadczenia. Pod wpływem otoczenia, napływających do nas informacji oraz własnych poszukiwań kształtujemy swoją osobowość.
  Chcielibyśmy, żeby nasza witryna wspierała Was w rozwoju intelektualnym i duchowym, by była dla Was źródłem wiedzy i inspiracją do zgłębiania Tajemnic Wiary, by służyła umacnianiu właściwych postaw chrześcijańskich, abyście umocnieni w wierze i Miłości Bożej promieniowali nimi na rodzinę, sąsiadów, znajomych i wszystkich ludzi, których napotkacie na swojej drodze.
  Zachęcamy również do współtworzenia witryny. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za aktywne uczestnictwo w jej rozwoju oraz za każdą okazaną pomoc.

 4. Do wszystkich, których Bóg powołał do głoszenia Jego Słowa.

  Do Was najdrożsi mam szczególną prośbę, abyście pomogli nam w budowaniu serwisu o Bożej Miłości.
  Piszcie do nas w każdej sprawie dotyczącej tej witryny! Prosimy o opinie na temat artykułów, reportaży i innych publikowanych tutaj materiałów oraz o sugestie, jakie tematy powinniśmy jeszcze poruszać na naszych stronach. Piszcie o świadectwach i dowodach wiary, abyśmy mogli przekazać je innym. Zapraszamy także na forum do odpowiadania na pytania naszych czytelników.
  Jednym słowem szczególnie cenne będą dla nas Wasze uwagi i porady dotyczące witryny. A może i dla Was będziemy małym źródełkiem wiedzy!
  Wszystkich chętnych do nawiązania bliższej współpracy proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszych stron!


Cezary Mizera
w imieniu redakcji witryny
www.miserere.eu

Kategoria Karty