■  

”miserere mei, Deus„

   (zmiłuj sie nade mną Boże)

 

miserere.pl

witryna o największej tajemnicy świata -
- Tajemnicy Bożej

Liturgia dnia

Cytat

Jestem gotowa na to, co ześle mi Bóg.
Im bardziej duch doświadczony, tym wyżej lata. Im wyżej lata, tym więcej widzi.

Violetta Villas

Do kogo adresowana jest witryna

 
 1. Do wszystkich, którzy oddalili się od Boga.

  Trudno jest odnaleźć i zrozumieć Boga, kiedy obojętnie przechodzi się obok Jego Świątyni, kiedy rezygnuje się z rozmowy z Nim i odrzuca wszystko, co od Boga pochodzi. No dobrze – powiesz, ale Ty Go nie szukasz. Ale On czeka na Ciebie! Czeka, aż zaprosisz Go do swojego serca, aż otworzysz się na Jego miłość i miłosierdzie. Jest przecież Twoim Stwórcą i ma względem Ciebie wspaniały plan, który Ty bezwiednie odrzucasz!
  Poza tym życie na ziemi nie trwa wiecznie. Kiedyś przyjdzie Ci stanąć twarzą w twarz z Bogiem i będziesz musiał rozliczyć się z ziemskiego życia. Czy wybierasz piękną krainę wiecznej miłości, czy wieczne potępienie zanurzony w cuchnących odchodach w towarzystwie przerażających postaci. Tylko tutaj na ziemi możesz zapracować na swoją przyszłość. Napisz do nas… jeśli potrzebujesz porady, jeśli nie zgadzasz się z czymś o czym piszemy lub chciałbyś uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Ten serwis właśnie po to został stworzony! Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi natychmiast, bądź cierpliwy – cierpliwość to także przymiot boży. Na pewno odezwiemy się do Ciebie!

 2. Do wszystkich wątpiących.

  Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bożych Przykazań, to myślę, że trafiłeś we właściwe miejsce, aby je w końcu rozwiać. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykułów, które przybliżą Ci Tajemnicę Królestwa Bożego. Jeśli zapoznasz się z nimi i ze spokojem, obiektywnie i bez uprzedzeń przeanalizujesz ich treść, łatwiej Ci będzie zrozumieć Ewangelię i odnaleźć sens wiary.
  Napisz nam koniecznie o swoich doświadczeniach w poznawaniu i przeżywaniu Słowa Bożego. Może dzięki Tobie opowiemy o czymś, co umknęło naszej uwadze, co pozwoli innym odnaleźć drogę do Miłosiernego Boga!

 3. Do wszystkich wierzących.

  Przez całe swoje życie uczymy się i zdobywamy nowe doświadczenia. Pod wpływem otoczenia, napływających do nas informacji oraz własnych poszukiwań kształtujemy swoją osobowość.
  Chcielibyśmy, żeby nasza witryna wspierała Was w rozwoju intelektualnym i duchowym, by była dla Was źródłem wiedzy i inspiracją do zgłębiania Tajemnic Wiary, by służyła umacnianiu właściwych postaw chrześcijańskich, abyście umocnieni w wierze i Miłości Bożej promieniowali nimi na rodzinę, sąsiadów, znajomych i wszystkich ludzi, których napotkacie na swojej drodze.
  Zachęcamy również do współtworzenia witryny. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za aktywne uczestnictwo w jej rozwoju oraz za każdą okazaną pomoc.

 4. Do wszystkich, których Bóg powołał do głoszenia Jego Słowa.

  Do Was najdrożsi mam szczególną prośbę, abyście pomogli nam w budowaniu serwisu o Bożej Miłości.
  Piszcie do nas w każdej sprawie dotyczącej tej witryny! Prosimy o opinie na temat artykułów, reportaży i innych publikowanych tutaj materiałów oraz o sugestie, jakie tematy powinniśmy jeszcze poruszać na naszych stronach. Piszcie o świadectwach i dowodach wiary, abyśmy mogli przekazać je innym. Zapraszamy także na forum do odpowiadania na pytania naszych czytelników.
  Jednym słowem szczególnie cenne będą dla nas Wasze uwagi i porady dotyczące witryny. A może i dla Was będziemy małym źródełkiem wiedzy!
  Wszystkich chętnych do nawiązania bliższej współpracy proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

   

 

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszych stron!

 

Cezary Mizera
w imieniu redakcji witryny
www.miserere.eu

Kategoria Karty: